ANTIFER pachový ohradník proti prasatům a vysoké zvěři sada tří typů 3 x lahev 750 ml

6 hodnocení
 
Efekt lupa
 

ANTIFER pachový ohradník červený typ A 750 ml, zelený typ B 750 ml, modrý typ C 750 ml - přípravky účinně chrání plochy před nežádoucím vstupem lesní zvěře.

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 299 Kč    
Kód produktu 62
Značka Antifer
Kategorie PACHOVÉ OHRADNÍKY
 

Výhodné balení

Sada 3 x 750 ml  různých pachů pachového ohradníku ANTIFER. 

Přípravek účinně chrání plochy před nežádoucím vstupem lesní zvěře. Na rozdíl od konkurenčních výrobků má vyšší intenzitu pachu, unikátní složení, možnost kombinace dalších výrobků s jinými pachy, aby si zvěř nezvykla na stejný pach. Déle vydrží a má silnější koncentraci pachu. Svým složením, které simuluje velmi silný pach lidského potu a pachu predátorů, účinně zabraňuje volně žijící zvěři ve způsobování škod. ANTIFER pachový ohradník není přípravek na ochranu rostlin.

Návod na použití: ANTIFER se používá pomocí savého materiálu formou vypařování. Přípravek aplikujte např. nastříkáním na  jakýkoli nasákavý materiál a zavěste nebo připevněte na sloupky ve vzdálenosti 2 - 7 m od sebe. Pokud provádíte správnou aplikaci, zamezíte přístupu divoké a vysoké zvěře na Váš pozemek. Přípravek je účinný po dobu 14-21 dní, v závislosti na počasí. Po uplynutí této doby je vhodné použít jinou variantu, ze tří vyráběných roztoků:
ANTIFER pachový ohradník červený typ A 
ANTIFER pachový ohradník zelený typ B
ANTIFER pachový ohradník modrý typ C


Každý obsahuje jiný poměr mastných kyselin (jiný pach). Tím zabráníte navyknutí zvěře na jeden typ zápachu. Vyvarujte se potřísnění pokožky a oděvu. Používejte ochranné rukavice. Skladování a nakládání s prázdnými obaly: Výrobek skladujte v originálním uzavřeném obalu při teplotě 4 až 30 °C, mimo dosah dětí a odděleně od potravin a krmiv. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Prázdné obaly odevzdejte do míst pro sběr odpadu určených obcí

ANTIFER sada roztoků 3 x 750 ml - sada je vhodná pro celoroční nebo dlouhodobou ochranu pozemků, zahrad, lesů, cest. plodin atd.

Pro bližší informace o aplikaci nás můžete kontaktovat přes email info@odour.cz nebo mobilní telefon 724 579 739.

 

 

Hmotnost 2.3 kg