hu com pl ger

Naši zákazníci

Výhradní dodavatel pro SR

 

Navštivte nás i na facebooku!

 

 

Potřebujete poradit?

Volejte prosím:

607 017 151, 607 811 556

 

HLEDÁME KOLEGU - OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Rádi poznáváte nové lidi? Jste komunikativní člověk s reprezentativním vystupováním? Jste aktivním řidičem a chcete procestovat celou Českou republiku?


Pak hledáme právě Vás, nadšence do našeho týmu na pozici - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE


- akvizice nových zákazníků
- udržování vztahů se zákazníky
- práce v terénu
- prezentace společnosti na sociálních sítích
- návrhy propagačních materiálů


Kontakt : info@odour.cz

 

 

 

počítadlo.abz.cz


Ochrana silnic

V posledních letech se množí nebezpečné dopravní situace, při kterých se během celého roku dostává na silnice a dálnice zmatená zvěř v říji (jarní a podzimní měsíce) a přemnožená černá, tedy divočáci migrující za potravou (léto a zima). Při mlhavých jarních a podzimních měsících jsou situace pro řidiče rovněž velmi nebezpečné a srážkami se zvěří vznikají škody na zdraví, dopravních prostředcích i na dopravních cestách poničením svodidel.

Je až překvapivé, o jak vysoká čísla se jedná. Průzkumy pomocí fotopastí ukazují, že ekodukty zcela neplní svou funkci, neboť si zvěř při migraci krátí cestu přímo přes dopravní tepny. Z policejních statistik vyplývá, že v ČR pouze za období leden až srpen 2013 došlo k 3 921 dopravním nehodám při srážkách se zvěří, přičemž došlo ke třem úmrtím, pěti těžce zraněným a 65 lehce zraněným. Celkové škody z těchto havárií byly: škody na vozidlech za 104 457 000 Kč, jiné škody 22 399 600 Kč.

 

Pachové ohradníky Antifer umístěné na homologovaných patnících sníží  nebezpečí srážky dopravního prostředku se zvěří až o 95%.