hu com pl ger

Naši zákazníci

REFERENCE ZDE

Výhradní dodavatel pro SR

 

Navštivte nás i na facebooku!

 

 

Potřebujete poradit?

Volejte prosím:

607 017 151, 607 811 556

 

počítadlo.abz.cz


Zkušenosti od zástupců lesních správců

Od našich odběratelů jsme obdrželi několik reakcí na Antifer pachové ohradníky.

Zde jsou některé z nich:

Dobrý den - dělám mysliveckého hospodáře a osobně se věnuji 4 roky ochraně srnčat před sečení. Používám přípravek ANTIFER který nastříkám na porost před sečením večer a do rána srny srnčata odvedou. Za 3 roky spátky posekali zemědělci 2 srnčata na 60 ha luk.Po mé zkušenosti to začali uplatňovat i myslivci z vedlejších dvou sdružení. Praktická zkušenost -- zemědělec Ing. Pražan našel zalehlá srnčata v louce před sečením dojel si ke mně pro přípravek a ráno neposekal ani jedno.

Myslivosti zdar


„Dobrý den,

pachový ohradník funguje bez problémů, doba účinnosti je delší něž uvádí výrobce.”


„Dobrý den,

zasílám několik zkušeností s nakoupenými pachovými ohradníky Antifer po použití v lesních porostech na lesní správě. Přípravek ve formě Antifer PU pěna 750 ml byl prvotně aplikován ke konci měsíce května 2016. Přípravek byl dodán bez komplikací a v pořádku. Aplikace přípravku je hodnocena jako jednoduchá.

Přípravek byl aplikován na místa s okusem srnčí zvěří, vytloukáním srnčí a dančí zvěří a vyrýváním sazenic černou zvěří. Po aplikaci v mladých lesních porostech nastal maximální efekt přípravku a zvěř se ošetřeným porostům vyhýbala. Poškození dřevin vytloukáním, okusem a vyrývání se výrazně zpomalilo a celková návštěvnost zvěře na ošetřených plochách se snížila. V případech, kdy černá zvěř prochází oplocením, po asi týdnu po aplikaci přípravku oplocením zvěř znovu projde. 

Celkové hodnocení přípravku je pozitivní, škody zvěří na lesních porostech jsou po použití přípravku nižší a tlak zvěře na lesní porosty
se zmenšil”.


„Dobrý den,

zatím jsme používali pouze přípravek – pachový ohradník Antifer. Takže porovnávat Antifer s jinými přípravky v našem případě nelze.

Většinou ( 99 %) byl použit přímo na oplocenky jako případná ochrana oplocenek proti ničení černou zvěří. Jeho účinnost můžeme vyhodnotit jako dobrou.Celkově hodnotíme přípravek jako dobrý. Co se týká dodavatele, nemáme žádných připomínek.”

 

Lesy České republiky, s. p