hu com pl ger

Naši zákazníci

Výhradní dodavatel pro SR

 

Navštivte nás i na facebooku!

 

 

Potřebujete poradit?

Volejte prosím:

607 017 151, 607 811 556

 

HLEDÁME KOLEGU - OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Rádi poznáváte nové lidi? Jste komunikativní člověk s reprezentativním vystupováním? Jste aktivním řidičem a chcete procestovat celou Českou republiku?


Pak hledáme právě Vás, nadšence do našeho týmu na pozici - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE


- akvizice nových zákazníků
- udržování vztahů se zákazníky
- práce v terénu
- prezentace společnosti na sociálních sítích
- návrhy propagačních materiálů


Kontakt : info@odour.cz

 

 

 

počítadlo.abz.cz


PORADNA

 

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Otázka: V čem se shoduje/odlišuje pachový ohradník Antifer od obdobných přípravků?

Odpověď:

Pachový ohradník Antifer funguje na principu odpařování velmi intenzivního zápachu, který simuluje lidský pot. Plachá lesní zvěř má před  člověkem respekt, proto se neodváží tam, kde cítí jeho pach.

Antifer je oblíben pro svou nejnižší cenu mezi  pachovými ohradníky na českém trhu, i pro svou jednoduchou aplikaci.

Šest různých variant přípravků (6 různých typů zápachu), které pro vás vyrábíme, umožňuje dlouhodobé používání, aniž by se zvěř stala vůči ohradníku tolerantní. 

 

Otázka: Kdo pužívá pachový ohradník Antifer?

Odpověď:

Pachový ohradník Antifer má velmi široké využití. Používají jej např. myslivci u silnic a dálnic k ochraně motorisů  i zvěře samotné před střety na vozovce. Antifer si rozvněž oblíbili zemědělci, vinaři, chmelaři nebo zahrádkáři na ochranu svých hospodářských ploch.

 

Otázka: Jak se pachové ohradníky Antifer používají:

Odpověď:

Antifer se používá pomocí savého materiálu formou odpařování. Přípravek aplikujte např. nakapáním na látku nebo buničinu, kterou umístěte do perforovaného igelitového sáčku nebo na proužky koberce o velikosti cca 10 x 30 cm a zavěste na sloupky do výšky cca 50-100 cm a cca 20 m od sebe po obvodu chráněné plochy. Přípravek je účinný po dobu 14-21 dní, v závislosti na počasí. Po uplynutí této doby je vhodné použít jinou variantu, ze tří vyráběných (Antifer červený, Antifer zelený, Antifer modrý) - každá obsahuje jiný poměr mastných kyselin (jiný pach). Tím zabráníte navyknutí zvěře na jeden typ zápachu. Jedna sada výrobků Antifer  3*1000 ml dokáže ochránit minimálně na jeden měsíc pozemek o velikosti 50 - 80 ha nebo délce 3 km, v závislosti na členitosti terénu

Tip pro vás: Optimální výška, do které zavěsíte  roztokem naaplikovaný nasákavý materiál, je cca 1 m od země (přibližná výška ryje divočáka). Výšku vždy uzpůsobte druhu lesní zvěře, která vám způsobuje škody.

Otázka: Jak velkou plochu lze s ohradníky Antifer ošetřit?

Odpověď:

Antifer roztok sada 3*1000 ml vystačí na 3 km po obvodu ošetřované plochy při rozmístění sloupků s nasákavým materiálem po cca 20 metrech.

 

Otázka: V jakém případě může dojít ke snížení účinnosti přípravku  Antifer oproti deklarovaným 80%?

Odpověď:

Nižší učinnost pachového ohradníku (Antifer červený a zelený) může být způsobena postupným přivyknutím zvěře na lidský pach v případech, kdy lidé divokou zvěř krmí biodpadem ze zahrádek. Snížení účinnosti může nastat také v době přirozeného úbytku potravy v přírodě (zima, období sucha).

V obou případech doporučujeme použít nejsilnější varinatu pachového ohradníku Antifer modrý, která s těmito stavy počítá.

ÚČINNOST PACHOVÉHO OHRADNÍKU JE 80%

 

Všechny vaše další dotazy rádi zodpovíme na tel.: +420 607 017 151 nebo na emailu: info@antifer.cz.

 

Váš tým Antifer