hu com pl ger

Naši zákazníci

REFERENCE ZDE

Výhradní dodavatel pro SR

 

Navštivte nás i na facebooku!

 

 

Potřebujete poradit?

Volejte prosím:

607 017 151, 607 811 556

 

počítadlo.abz.cz


O NÁS
O NÁS

Vítejte na stránkách eshopu společnosti Odour, s.r.o.

Firma ODOUR, s.r.o. vznikla v roce 2000 jako konzultační a poradenská firma v oblasti ekologie se specializací na pachové látky. Pachovými látkami (mezi které patří i látky vonné) se zabýváme komplexně, a to z hlediska:

-       jejich vzájemného chemického působení a reakcemi,

-       fyziologického (vliv na zdraví),

-       jejich odstraňování z průmyslu i domácností,

-       jejich dalšího využití.

Využití pachových látek je možné jak v kosmetice, tak jako repelentů, nebo např. identifikátorů nebezpečných plynů. Naše zkušenosti z profese jsme spojili s našimi zájmy o přírodu a myslivost a vytvořili jsme český přípravek napodobující lidský pot v různých podobách.  Náš přípravek je 1-2 %  roztok nízkých mastných kyselin a jejich vonných derivátů v různé kombinaci. V současnosti vyrábíme 6 přípravků o různém složení, které mají různé vůně (pachy) a v malých koncentracích v ovzduší nahrazují pachem přítomnost člověka, před kterým má  zvěř respekt.

Naše přípravky jsme testovali přímo na zvířecích stezkách za pomocí fotopastí. Dlouhodobé zkušenosti ukázaly, že zvěř si po určité době na zápach zvykne, a  proto je potřeba pachy po zhruba po třech týdnech měnit. Proto dodáváme na trh v současné době 3 typy přípravků Antifer červený, modrý a zelený, které je vhodné po určité době, přibližně 2-4 týdnů obměňovat,  aby byl účinek co nejvyšší.

V roce 2017 jsme uvedli na trh pachový ohradník Antifer proti kunám, krtkům a hlodavcům.

Dlouholeté zkušenosti s pachovými látkami vedly naše odborníky, kteří jsou mimo jiné chemici, myslivci, zemědělci a v neposlední řadě řidiči, k výzkumu a vývoji českého typu pachových ohradníků. Jednotlivé pachy byly testovány přímo v některých honitbách na okrajích polí s kukuřicí i u silnic druhé třídy ve středočeském a jihočeském kraji. Z testů vyplynuly nejúčinnější pachy, které brání návyku a ÚČINNĚ CHRÁNÍ ZVĚŘ A POZEMKY PO DLOUHOU DOBU.

Naše společnost je expertem na pachové látky. Více se o naší společnosti dočtete na http://odour.cz/